.


Menu

 

 

+ AKTUALNOŚCI

 

+ INFORMACJE O GIMNAZJUM

 

+ PROGRAMY / PLANY PRACY SZKOŁY

 

+ DORADZTWO ZAWODOWE

 

+ REKRUTACJA

 

+ PROJEKTY MIĘDZYNARODOWE

 

+ PROJEKTY SZKOLNE

 

+ RADA RODZICÓW

 

+ SAMORZĄD SZKOLNY

 

+ WOLONTARIAT

 

+ MOPR

 

+ PLAN LEKCJI

 

+ ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

 

+ ZEBRANIA

 

+ SPORT

 

+ OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

 

+ GALERIA

 

+ WSPÓŁPRACA Z KOMBATANTAMI


+ KALENDARZ

 

+ PODRĘCZNIKI SZKOLNE

 

+ PUBLIKACJE

 

+ CIEKAWE STRONY - LINKI

 




Samorząd Uczniowski


REGULAMIN SAMORZĄDU


Po ciekawej kampanii wyborczej wybraliśmy swoich przedstawicieli do Samorządu klas I - III. To oni będą się starali, w tym roku szkolnym, organizować różne ciekawe imprezy, tak by nasza szkoła nie kojarzyła się tylko i wyłącznie z nauk± /notabene najważniejszą /. Jak mogliśmy zauważyć ciekawych pomysłów im nie brakuje, mimo to samorząd jest otwarty na wszystkie interesujące propozycje.



Sekkcje działające w SU:
  • medialna (zajmująca się np.: radiowęzłem, telewizją wewnętrzną, gazetką szkolną itp.)
  • techniczna (zajmująca się np.: nagłośnieniem i prowadzeniem imprez i dyskotek szkolnych)
  • artystyczna (zajmująca się m.in. castingami do konkursów np. tanecznych, talentów, itp., organizacją konkursów: literackich, plastycznych, teatralnych, filmowych, fotograficznych i innych)
  • dekoracyjna (disign) (gazetka ścienna w na korytarzu, opracowywanie i drukowanie plakatów, przygotowywanie dekoracji do imprez)

    Adres e-mail: sugim16@vp.pl



    SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO w roku szkolnym 2015/2016:

        - Rosiak Mateusz - przewodniczący
        - Owczarek Julia
        - Szczepańska Marta
        - Głowacka Małgorzata
        - Łysiak Nikodem
        - Płoski Bartosz
        - Bocian Adrian



    Opiekunem SU jest p. Urszula Oneksiak
    SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO w roku szkolnym 2014/2015:

        - Rosiak Mateusz (2d) - przewodniczący
        - Pióro Mateusz (3c) - v-ce przewodniczący
        - Dzwigała Paula (3e)
        - Jurek Jonasz (3d)
        - Łysiak Nikodem (1b)
        - Miłowski Arkadiusz (1c)
        - Tkaczyk Mateusz (1b)
        - Nguyen Martyna (2b)
        - Szczepańska Marta (1c)
        - Barcz Michalina (1b)


    << powrót do strony głównej