Menu

 

 

+ AKTUALNOŚCI

 

+ INFORMACJE O GIMNAZJUM

 

+ PROGRAMY / PLANY PRACY SZKOŁY

 

+ DORADZTWO ZAWODOWE

 

+ REKRUTACJA

 

+ PROJEKTY MIĘDZYNARODOWE

 

+ PROJEKTY SZKOLNE

 

+ RADA RODZICÓW

 

+ SAMORZĄD SZKOLNY

 

+ WOLONTARIAT

 

+ MOPR

 

+ PLAN LEKCJI

 

+ ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

 

+ ZEBRANIA

 

+ SPORT

 

+ OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

 

+ GALERIA

 

+ WSPÓŁPRACA Z KOMBATANTAMI


+ KALENDARZ

 

+ PODRĘCZNIKI SZKOLNE

 

+ PUBLIKACJE

 

+ CIEKAWE STRONY - LINKI

 
ZNANI ABSOLWENCI
WSTĘP

Chyba najbardziej nasi absolwenci znani są w świecie mody i modelingu. Może dlatego, że najłatwiej można ich znaleźć w internecie. Być może jeszcze w innych dziecinach życia wybijają się nasi uczniowie, ale trudniej ich wyśledzić w internecie.
Martynka Nguyen - modelka (2017)

Czy Martyna będzie wielką modelką? Tego nie wiemy. Ważne jest jednak to, że próbuje swoich sił i osiąga pierwsze sukcesy. Życzymy powodzenia.

Można śledzić jej karierę na stronach:

http://martimartynka.blogspot.com/
https://www.facebook.com/Martyna-Nguyen-Photomodel-393726350680968/?ref=hl
http://sklep.jdabrowsky.pl/
Michał Rus - zapaśnik (2016)

Zawodnik Legii Warszawa. Ma już swoje pierwsze osiągnięcia i medale II miejsce w pucharze polski juniorów.
Magdalena Ho - MISS EGZOTICA (2015)

Magdalena Ho została Miss Earth Poland 2015 i będzie reprezentować nasz kraj w konkursie w Austrii. Kandydatka od 11. roku życia mieszka w Warszawie. Zagrała w spektaklu w Teatrze Powszechnym.Kandydatka do tytułu Miss Earth ma 20 lat. Urodziła się w Sosnowcu, a od 11. roku życia mieszka w Warszawie. Jej rodzice pochodz± z Wietnamu, a przyjechali do Polski, aby poszerzać horyzonty naukowe.Magda chodziła i ukończyła Gimnazjum nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi. W 2014 roku Magdalena Ho została wybrana Miss Egzotica International 2014. Reprezentantka Polski zagrała w spektaklu "Wietnam/Warszawa", który można było obejrzeć w Teatrze Powszechnym.A oto fotki jak Magda uczyła się u nas w szkole. Czy zmieniła się bardzo?


ZOBACZ WIĘCEJ O MISS EGZOTICA


Klaudia Iwańska - Mistrzyni w tańcu towarzyskim (2013)

Oskar Dziedzic & Klaudia Iwanska zaczęli razem tańczyć w roku 2011 (styczeń) jako Junior Ta para już nie tańczy razem, ostatni raz tańczyli dla Polska w kategorii Młodzież .
Najwcześniejsze wyniki tej pary, które mamy w naszej bazie danych są z Polska - Elblag z roku 2011 (luty). W/g nas najlepszym dotychczasowym ich wynikiem jest miejsce 1 w Youth Grand Prix Latin (z turnieju VII Latino Cafe Cup w Polska - Sopot z 30 listopada 2013).
Bartek Michalec - Projektant mody (2004)     .

Bartek Michalec ukończył naszą szkołę w czerwcu 2002 roku.Już w gimnazjum Bartek interesował się modą. Na bal gimnazjalny zaprojektował dla swojej koleżanki z klasy suknię. W roku 2004 Bartek w naszej szkole zorganizował pokaz mody Przedstawił tam swoją kolekcję. Modelkami były uczennice naszej szkoły. Niżej możecie zobaczyć fotografie z tego wydarzenia. Sami się przekonajcie jak to wyszło.