NASZE GIMNAZJUM TO: [''LAUREAT   V Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej'']      [''SZKOŁA DIALOGU'']         [''SOLIDARNA SZKOŁA'']        [BENEFICJENT PROGRAMU ERASMUS+ ''Poster Art - Take Part!'']         [''BENEFICJENT PROGRAMU COMENIUS - UCZENIE SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE!'']


Menu

 

 

+ AKTUALNOŚCI

 

+ INFORMACJE O GIMNAZJUM

 

+ PROGRAMY / PLANY PRACY SZKOŁY

 

+ DORADZTWO ZAWODOWE

 

+ REKRUTACJA

 

+ PROJEKTY MIĘDZYNARODOWE

 

+ PROJEKTY SZKOLNE

 

+ RADA RODZICÓW

 

+ SAMORZĄD SZKOLNY

 

+ WOLONTARIAT

 

+ MOPR

 

+ PLAN LEKCJI

 

+ ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

 

+ ZEBRANIA

 

+ SPORT

 

+ OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

 

+ GALERIA

 

+ WSPÓŁPRACA Z KOMBATANTAMI


+ KALENDARZ

 

+ PODRĘCZNIKI SZKOLNE

 

+ PUBLIKACJE

 

+ CIEKAWE STRONY - LINKI

 
Rok szkolny 2017/2018                                        Zobacz ubiegłe lata: 2009 - 2015

                                                                                       Zobacz działalność w latach: 2015 - 2019


 • XIV Dzielnicowe Święto Wolontariatu

  W dniu 5 grudnia 2017 roku w Szkole Podstawowej Nr 280 w Warszawie odbyło się kolejne "świeto dzielnicowego wolontariatu". Święto jest okazją spotkania się wolontariuszy z całej dzielnicy. Na uroczystości zostali także wyróżnieni wolontariusze z Gimnazjum Nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie. Byli nimi m.in. Maja Ostaszewska, Michał Gierczuk i inni.

 • ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

  W dniach 29 – 30 wresień 2017. Wolontariusze z Gimnazjum nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi pod opieką p. Marioli Małeckiej wzięli udział w charytatywnej akcji „Zbiórki Żywności” organizowanej przez Bank Żywności. Nasi wolontariusze zbiórkę przeprowadzili w Carrefour Reduta (Al. Jerozolimskie).

Rok szkolny 2016/2017

 • XIII DZIELNICOWE ŚWIĘTO WOLONTRIATU

  W dniu 1 grudnia 2016. Wolontariusze z Gimnazjum nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi pod opieką p. Marioli Małeckiej wzięli udział w XIII obchodach Dzielnicowego Święta Wolontariatu, które w tym roku odbyło się w LO im. Hugona Kołłątaja w Warszawie na Ochocie. Za swoją działalność nagrodę od pani Burmistrz otrzymała Katarzyna Konopka

 • ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

  W dniach 25 – 27 listopada 2016. Wolontariusze z Gimnazjum nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi pod opieką p. Marioli Małeckiej wzięli udział w charytatywnej akcji „Zbiórki Żywności” organizowanej przez Bank Żywności. Nasi wolontariusze zbiórkę przeprowadzili w Carrefour Reduta (Al. Jerozolimskie).

 • Zbiórka pieniędzy dla osób niewidomych i niepełnosprawnych
  19.10.2016
  Fundacja NA RZECZ OSÓB NIEWIDOMYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH

  po raz kolejny odbyła się zbiórka pieniędzy dla Fundacji Na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i Ty”, ul. Płocka 5A, Gdynia w naszej szkole w dniuę 19 października 2016 roku.


 • już niedługo ...UROCZYSTOŚCI WOLONTARIATU NA OCHOCIE
  Dzielnicowe Święto Wolontariusza
  ''Wolontariat z Ochotą 2016"

  Ruszyły przygotowania do Dzielnicowego Święta Wolontariusza ''Wolontariat z Ochotą 2016''.

  Wolontariat na Ochocie jest zjawiskiem trwałym, mocno wpisanym w życie zarówno naszej szkolnej społeczności jak również lokalnej. W tym roku gospodarzeń Dzielicowego Święta Wolontariatu jest XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie.

 • Zbiórka żywności w CH Reduta
  ''CH REDUTA"

  W dniach 23 – 24 września 2016 r. Wolontariusze z Gimnazjum nr 16 pod opieką p. Marioli Małeckiej, p. Ilony Roszkowskiej, p. Doroty Tomczyk, p. Anny Bekier oraz p. Agaty Broniszewskiej wzięli udział w akcji charytatywnej „Zbiórka Żywności” organizowanej przez Bank Żywności. Nasi wolontariusze zbiórkę przeprowadzili w Carrefour Reduta (Al. Jerozolimskie). • << powrót do strony głównej