TERMINARZ ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH I DYŻURÓW DLA RODZICÓW


w roku szkolnym 2016/2017 obowiązujący od dn. 01.10.2016r.

Lp.Nazwisko i imięRodzaj zajęćZajęcia dodatkowe godzinaDyżur dla rodzica godzina
 

1.
Wierzyńska  Magdalena

dyrektor Szkoły / j. polski
ZDW z j.polskiego (kl.2a)--poniedziałek
dni zebrań i dni otwarte
1500 -1600

1900 -2000
 

2.
Ulikowska  Zyta
wicedyrektor Szkoły / biologia
ZDW z biologiiwtorek
piątek
1520 - 1600
1345 - 1430
czwartek
dni zebrań i dni otwarte
1330 -1500
1800 -1900
 

3.
Tomczyk Dorota
j. polski
 ZDW  z j. polskiego
Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z j. polskiego
czwartek1520 - 1610poniedziałek850 – 935
 

4.
Oneksiak Urszula
j. polski / biblioteka
ZDW  z j. polskiegoponiedziałek
wtorek
1430 - 1520
1430 - 1520
środa1140 – 1225
 

11.
Szala  Teresa
j. polski / biblioteka

 
ZDW z j. polskiegopiątek1345 - 1430poniedziałek1045 - 1130
 

5.
Prokop  Monika
matematyka / informatyka
ZDW z matematyki
ZDW przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z matematyki
poniedziałek
piątek
1435 – 1520
1435 – 1520
wtorek1140 – 1225
 

6.
Bekier  Anna
matematyka / informatyka
ZDW  z matematyki
ZDW z matematyki 
Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z matematyki (kl.3a)  
środa
piątek (wg potrzeb)
piątek
1435 – 1520
1330 – 1415
wg potrzeb
1045 – 1130
poniedziałek-piątek
+ zebrania, dni otwarte, Librus
830 – 845
 

7.

 
Wójcik  Joanna

matematyka
ZDW  z matematyki

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z matematyki
poniedziałek czwartek 1435 - 1520czwartek11 – 1225
 

8.
Aneta  Mikołajczyk

j. angielski
ZDW z j. angielskiego

Zajęcia w ramach projektu  „Erasmus+”
wg harmonogramu projektuśroda800 – 845
9.Kraszewski Andrzej
j. angielski
ZDW  z j. angielskiego poniedziałek1435 – 1520wtorek850 – 935
10.Broniszewska Agata

j. angielski
ZDW z j. angielskiego

 
piątek1345 – 1430piątek1045 –1130
11.Mejer Marcin

j. angielski
ZDW z j. angielskiegoczwartek900-1000
12.Chwiećko Paulina
j. angielski

 
ZDW z j. angielskiego
13.Stawarz  Urszula
historia
ZDW z historii

 
czwartek1435 – 1520zebrania, dni otwarte, librus-
14.Bogusz Danuta
historia / WOS / WDŻ/
ZDW z historii  i WOS-u

Przygotowanie do egzaminów gimnazjalnych
czwartek710 – 755
zebrania, dni otwarte, librus-
15.Jaroszek Anna
fizyka
ZDW z fizyki

Przygotowanie do egzaminu z fizyki
czwartek
piątek
 710 – 755
 710 – 755
wtorek850 – 935
16.Stęślik  Monika
chemia / biologia
ZDW z chemii

Koło Olimpijskie
 
poniedziałek
czwartek
1435 – 1610


700 – 745
zebrania dni otwarte librus-
17.Piskorska  Monika
biologia / chemia
Koło Chemiczne
Koło Biologiczne
ZDW biologia/chemia
wtorek
środa
czwartek
1435 – 1520
1435 – 1520

1435 – 1520
poniedziałek1045 – 1130
18.Szydłowska Agata
geografia
ZDW  z geografii

Przygotowanie do egzaminu z geografii
piątek
czwartek(dla 1b)
700 – 755
1345 – 1430
poniedziałek1140 – 1225
19.Jurek Katarzyna
plastyka / pedagog wspomagający kl. III a
Projekt "4 strony Warszawy"
Zajęcia artystyczne
-
20.Agnieszka Hoffman
muzyka / zaj. artystyczne
---wtorekwg potrzeb po uprzednim umówieniu się
21.Łusiak  Andrzej
informatyka / technika / zajęcia artystyczne
Zajęcia fotograficzne

Zajęcia  gitarowo - wokalne
wtorek
środa
1445 – 1520poniedziałek850 – 935
22.Krawczyk  Barbara
wychowanie fizyczne
Zajęcia rekreacyjno - sportowe

 
poniedziałek
1245 – 1330wtorek
środa
1045 – 1130
23.Szewczuk  Izabella
wychowanie fizyczne
Zajęcia rekreacyjno – sportowepiątek
sobota
1430 – 1600

1030 – 1300
sobota1000 – 1300
24.Wawrzos  Krzysztof
wychowanie fizyczne
Zajęcia rekreacyjno – sportowesobota1030 – 1200wtorek850 – 935
25.Skoniecki Ryszard
wychowanie fizyczne
Zajęcia rekreacyjno – sportoweśroda1435 – 1600piątek945 – 1030
26.Turek Radek
wychowanie fizyczne
Zajęcia sportowesobota1100 – 1300poniedziałek1245 – 1330
27.Kąkol Maciej
wychowanie fizyczne
Zajęcia sportoweponiedziałek
wtorek
czwartek
1530 – 1630wtorek1600 – 1700
28.Małecka  Mariola
religia
Wolontariat

 
środa
czwartek
1520 – 1620
środa1245 –1330
29.Ireneusz Ładzik-Chruścicki
religia
Wolontariatponiedziałek1345 – 1430czwartek800 – 845
30.Wierzyński Jan
EDB / etyka
ZDW  z EDB / przygotowanie do egzaminu / spotkanie z filozofiączwartek1520 – 1610piątek1200 – 1300
31.Sobieszek Agata
j. niemiecki
ZDW z j. niemieckiego

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z j. niemieckiego
czwartek1525 – 1610piątek850 – 935
32.Maciejko Małgorzata
j. niemiecki
Zajęcia w ramach projektu  „Erasmus+” wg harmonogramu projektu

poniedziałek
poniedziałek945 – 1030
33.Roszkowska  Ilona
j. rosyjski / j. polski
ZDW z j. polskiego i języka rosyjskiego

+przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego
poniedziałek1435 – 1520czwartek945 – 1030
34.Antoszewska Anna
pedagog wspomagający (kl. II a)
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjneczwartek1430 – 1520poniedziałek1045 – 1130
35.Dobrzelewska  Kalina
pedagog wspomagający (kl. I a)
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjnepiątek1330 – 1430wtorek945 – 1030
36.Baryga Justyna
pedagog wspomagający (kl. II e)
Logopediaponiedziałek1045 – 1130poniedziałek1245 – 1330
37.Marciniak Ewa
pedagog szkolny
Zajęcia wspierające ucznia
(pomoc psychologiczno-pedagogiczna)
codziennie
w godz. pracy pedagoga
-w godzinach pracy pedagoga-
38.Piłka Barbara
bibliotekarz
Zajęcia rozwijające zainteresowania ucznia.
Klub gier planszowych
w godz. pracy biblioteki-w godzinach pracy biblioteki-
39Dębska Aleksandra
psycholog
Konsultacje psychologiczneponiedziałek

piątek
1000 – 1715


930 – 1445
w godzinach pracy psychologa-

 

 

 

Facebook
Librus