OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

ROK SZKOLNY 2016 / 2017

W konkursie matematycznym Albus 2017 dyplom laureata zdobyli: Jastrzębski Mateusz uczeń kl. 1 e wraz z Nagrodą Książkową, Szynert Paulina uczennica kl. 2 d i Kutak Wojciech uczeń kl. 3 d , natomiast wyróżnienia zdobyli: Dang Anh Tuan uczeń kl. 2, Kołomyjski Aleksander uczeń kl. 2, Ładno Izabela uczennica kl. 3 i Tkaczyk Feliks uczeń kl.3

W konkursie Kangur Matematyczny 2017 wyróżnienia zdobyli: Vu Dawid uczeń kl. 1 e oraz Zielińska-Andrysiak Anna uczennica kl. 2 d.

Uczniowie Gimnazjum nr 16 zdobyli I miejsce w konkursie WARSZAWSKA NAGRODA EDUKACJI KULTURALNEJ!

W Ogólnopolskim Konkursie Matematyczny Multitest: Mateusz Jastrzębski (kl.1 d) zajął 8 miejsce, otrzymując dyplom laureata.

Maja Ostaszewska , uczennica klasy 2c zajęła II miejsce w warszawskim konkursie „Arsenał: Warszawa” organizowanym przez Stowarzyszenie Karan.

Maja Nguyen Tu Mai, uczennica klasy 3c zakwalifikowała się do II etapu Konkursu Języka Angielskiego Komorska 2017.

 


 

ROK SZKOLNY 2015 / 2016


Konkurs matematyczny „ALBUS 2016”

W Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ”Albus 2016” uczniowie: Rozum Kasper (kl.1) , Sawicki Karol (kl.1) oraz Kutak Wojciech (kl.2) otrzymali dyplomy laureata zajmując 7-9 miejsce w rankingu ogólnopolskim, natomiast dyplomy wyróżnienia otrzymali: Szulc Mateusz (kl.1)- 11 m.; Nguyen Hoang Phuc (kl.1)- 12 m.; Hajc Radosław  (kl.1)- 12 m.; Skoniecki Piotr (kl.3)- 12 m.; Czerko Mateusz (kl.3)- 12 m.   Gratulujemy !!!


 

W roku szkolnym 2015/2016 Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II otrzymały uczennice:
Michalina Barcz i Marta Musiał.    Gratulujemy!


 

Konkurs  „KANGUR MATEMATYCZNY 2016”

W konkursie  ”KANGUR MATEMATYCZNY 2015” uczennica kl. 1,  Anna Zielińska otrzymała wyróżnienie.   Gratulujemy !!!


 

Konkurs „Atom i cząsteczka”

Z przyjemnością zawiadamiamy, iż dwóch naszych uczniów: Wojtek Kutak z kl. 2d i Roch Penkala z kl. 3c zakwalifikowali się do 2 etapu Międzyszkolnego Konkursu „Atom i cząsteczka”.  Gratulujemy i życzymy sukcesów na dalszych etapach!!!


VI Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Uczennica kl. 2c Maja Nguyen zakwalifikowała się do II etapu VI Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów.    Gratulujemy i życzymy sukcesów na dalszych etapach!!!


Konkurs matematyczny „MULTITEST 2015”

W Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ”Multitest 2015” uczennica kl. 1 Szynert Paulina otrzymała dyplom laureata zajmując 8 miejsce w rankingu ogólnopolskim, natomiast dyplomy wyróżnienia otrzymali: Rozum Kasper (kl.1)- 11 m.; Sawicki Karol (kl.1)- 12 m.; Nguyen Kamil (kl.1)- 13 m.; Osowska Agata (kl.1)- 15 m.; Kutak Wojciech (kl.2)- 13 m.   Gratulujemy !!!


DYPLOMY:



nagrody-03ROK SZKOLNY 2014 / 2015

 

PRZYKŁADOWE TEGOROCZNE DYPLOMY:


DOBRA PRAKTYKA projektu „SABE”

Projekt uczniowski „Street Art Bridges Europe” (Comenius) wyróżniony znakiem jakości DOBRA PRAKTYKA!

Projekt „SABE” (Comenius)


WYNIKI EGZAMINU GIMNAZJALNEGO:

NAJWYŻSZE WYNIKI EGZAMINACYJNE W SZKOLE UZYSKALI:
1. Jonasz Jurek (3d)
2. Maciej Zieliński-Andrysiak (3d)
3. Maria Zdanowicz (3d)
4. Julia Czeżyk (3d)
5. Wojciech Grzywocz (3c)
6. Krzysztof Przybylski (3c)
7. Olivier Hoang (3d)
8. Wiktoria Kołodziejczyk (3d)
9. Filip Chylaszek (3c)
10. Wiktoria Stygińska (3c)
NAJLEPSZYMI W POSZCZEGÓLNYCH KLASACH BYLI:klasa 3A – Marcin Rogala
klasa 3B – Linda Dylong
klasa 3C – Wojciech Grzywocz
klasa 3D – Jonasz Jurek
klasa 3E – Włodzimierz Szamański.
”SETKI” OTRZYMALI:

– z cz. historia + wos – Wolszczak Kacper (3c);
– z cz. matematyka – Jan Szyszko (3c) i Maciej Zieliński-Andrysiak (3d);
– z cz. przedmioty przyrodnicze – Jonasz Jurek (3d);
– z cz. język angielski – Linda Dylong (3b), Grzywocz Wojciech (3c), Krzysztof Ptrzybylski (3c),Julia Czeżyk (3d), Olivier Hoang (3d), Jonasz Jurek (3d), Maria Zdanowicz (3d), Paulina Gozdek (3e), Mateusz Grzesiuk (3e), Kanecki Marcin (3e);
– z cz. język rosyjski – Pavlo Shesterikov (3a), Alina Gawronska-Warchoł (3c).


Wyniki szkolnego konkursu ”WIEDZY BIBLIJNEJ”
:KLASY DRUGIE:
I miejsce: Mteusz Czerko (2d); Jakub Wiesiak (2c); Natalia Sędzikowska (2b)
II miejsce: Wiktoria Lisanowa (2b); Marek Skolimowski (2a)
III miejsce: Ksawery Uhruski (2c); Rafał Pękacki (2a)KLASY TRZECIE:
I miejsce: Filip Chylaszek (3c); Patryk Gołowanow (3d); Dawid Lenart (3b)
II miejsce: Kacper Wolszczak (3c); Jonasz Jurek (3d); Kinga Przybylska (3a)
III miejsce: Klaudia Izdebska (3d); Olga Górska (3a); Wiktoria Stygińska (3c); Julianna Gierczuk (3a)


Konkurs Matematyczny ”Albus”

Uczniowie: Kutak Wojciech (kl.1d), Szyszko Jan (kl.3c) i Grzywocz Wojciech (kl.3c) otrzymali dyplomy lauratów w Konkursie Matematycznym ”Albus”, zajmując w rankingu ogólnopolskim 7 miejsce.
Natomiast uczniowie:Arkadiusz Miłowski (kl.1c), Jakub Dobroszycki (kl.1a), Przybylski Krzysztof (kl.3c),Stygińska Wiktoria (kl. 3c) oraz Chylaszek Filip (kl. 3c) otrzymali dyplomy wyróżnienia w w/w konkursie.


”Rusz mózgiem”
Uczennica Julia Czeżyk (kl.3d) zajeła I miejsce, a Maria Zdanowicz (kl. 3d)otrzymała wyróżnienie w konkursie na grę”Rusz mózgiem” w ramach Tygodnia Mózgu organizowanego przez Instytut Biologii Dośiadczalnej im. M. Nenckiego PAN.


„KANGUR”
Uczeń Jan Szyszko (kl.3c) otrzymał wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym ”KANGUR”.


Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów
GRATULACJE DLA GIM 16
Dyrektor Zespołu Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickiego p. Arkadiusz Stańczyk doceniając trud i zaangażowanie szkoły i nauczycieli matematyki w wychowanie i kształtowanie zdolnych matematyków, przesłał gratulacje w związku z licznymi sukcesami osiągniętymi na Olimpiadzie Matematycznej Gimnazjalistów.

Uczeń Jan Szyszko (kl.3c) został FINALISTĄ Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów.


Stożek
Uczeń
Jan Szyszko (kl.3c) zakwalifikował się do II etapu konkursu matematycznego Stożek.


Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Chemii

Uczeń
Jonasz Jurek (kl.3d) został LAUREATEM Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z Chemii.


”Atom i cząsteczka”

Uczniowie
Wojciech Grzywocz (kl.3c) i Jan Szyszko (kl.3c)zakwalifikowali się do II etapu międzyszkolnego konkursu ”Atom i cząsteczka”.


Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów
Uczniowie Wojciech Grzywocz (kl.3c) i Jan Szyszko (kl.3c)zakwalifikowali się do II etapu konkursu Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów.


Konkurs recytatorski
Julia Wernik
i Piotr Skoniecki otrzymali dyplomy za udział w szkolnym i pozaszkolnym XII Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej „Usłysz Panie, moje słowa” w podziękowaniu za kanonizację Jana Pawła II.


II Międzyszkolny Warszawski Konkurs Piosenki Świątecznej
Julia Wernik
zajęła III miejsce, a Maja Nguyen otrzymała wyróżnienie oraz Nagrodę Publiczności w ”II Międzyszkolnym Warszawskim Konkursie Piosenki Świątecznej” /wersja anglojęzyczna/.


Działalność charytatywna
Julia Gierczuk
i Olga Górska (uczennice kl. 3a) zostały wyróżnione za działania charytatywne przez Burmistrza Maurycego na Dzielnicowym Święcie Wolontariusza.


Działalność charytatywna
Uczniowie:
Dominika Domańska, Michał Ajdukiewicz, Dariusz Horowski, Kacper Nowak, Piotr Skoniecki, Jakub Kuźnicki, Rafał Pękacki, Katarzyna Różycka, Sylwia Różycka i Katarzyna Konopka otrzymali wyróżnienia od Pani Dyrektor za prace charytatywne na rzecz drugiego człowieka.


V Międzyszkolny Przegląd Młodzieżowych Spektakli Profilaktycznych
Zespół ”Antonimy”
złożony z uczniów naszej szkoły w ramach udziału w międzyszkolnym projekcie kreatywnej profilaktyki i edukacji rówieśniczej ”Po Przyjaznej Stronie Lustra’ wziął udział w”V Międzyszkolnym Przeglądzie Młodzieżowych Spektakli Profilaktycznych” i otrzymał dyplom za prezentację spektaklu ”Złoty Strzał” oraz nagrodę za wybitną kreację aktorską. Szkołę reprezentowali:
Michał Marciniszyn, Wiktoria Kołodziejczyk, Maciej Zielinski-Andrysiak, Patryk Bogatko, Patryk Gołowanow, Klaudia Izdebska, Antek Nguyen, Pham Weronika, Julia Czeżyk, Klaudia Jagieło, Julia Wernik, Róża Rakowska, Olga Górska, Małgorzata Głowacka.Największe zasługi dla autora scenariusza i pomysłodawcy oraz głównego reżysera – Kingi Osowskiej.


Wyniki testu wiedzy na temat HIV/AIDS.

I miejsce
– Maciej Zieliński-Andrysiak(3d) i Julia Nimani(1b)
II miejsce – Kamil Marszałek(1d), Paulina Korzembska(1b) i Róża Rakowska(3e).
Wyniki wszystkich uczestników testu zaprezentowane są na tablicy Samorządu Uczniowskiego.


Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Chemii

Uczeń
Jonasz Jurek (kl.3d) zakwalifikował się do III etapu (wojewódzkiego) Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z Chemii.


„MULTITEST 2014”

W Konkursie Matematycznym „MULTITEST 2014” uczniowieWojciech Grzywocz (kl.3) oraz Jan Szyszko (kl.3) zajmując 8 miejsce w rankingu ogólnopolskim uzyskali dyplomy laureatów ; uczniowie: Kutak Wojciech i Barcz Michalina z kl.1 orazNędzarek Bartosz z kl.2 uzyskali wyróżnienia.


Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Matematyki
Uczeń
Wojciech Grzywocz (kl.3c) zakwalifikował się do II etapu (rejonowego) Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.


„WIELOKULTUROWA WARSZAWA”
Pięcioro uczniów z kl.3d:
Klaudia Jagieło, Kinga Osowska, Patryk Gołowanow, Jonasz Jurek i Mikołaj Sidorowiczreprezentowali naszą szkołę w Grze Miejskiej„WIELOKULTUROWA WARSZAWA” – „Każdy Inny, Wszyscy Równi…” i zajęli III miejsce.


Kuratoryjnty Konkurs Przedmiotowy z Chemii
Uczniowie
Wojciech Grzywocz (kl.3c), Jan Szyszko (kl.3c) i Jonasz Jurek (kl.3d) zakwalifikowali się do II etapu (rejonowego)Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z Chemii.


NOMINACJA DO NAGRODY WARSZAWSKIEJ
Gimnazjum nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Obrońców Barykady Września 1939 roku w Konkursie m. st. Warszawy na najlepszy projekt roku 2013 z zakresu edukacji kulturalnej otrzymało nominację do Nagrody Warszawskiej za projekt”Ocalić od zapomnienia. Losy naszych rodzin podczas II Wojny Światowej”.


WARSZTATY ” ZOSTAŃ OLIMPIJCZYKIEM”
W ostatnim tygodniu wakacji grupa gimnazjalistów intensywnie rozwijała swoją wiedzę i zainteresowania na warsztatach chemicznych na Uniwersytecie Warszawskim. Projekt był realizowany pod hasłem „Zostań Olimpijczykiem”. Zajęcia miały formę wykładów i laboratoriów.
Poznaj naszych może przyszłych olimpijczyków.


ZOSTALIŚMY Laureatami ”V Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej”

Podczas gali finałowej w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin przyznano Nagrody M. St. Warszawy za najlepszy projekt z zakresu edukacji kulturalnej.
Miło mam poinformować, że w grupie projektów zrealizowanych przez gimnazja otrzymaliśmy II nagrodę dla projektu Ocalić od zapomnienia. Losy naszych rodzin podczas II Wojny Światowej.

<< Laureaci V Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej.
<< Opis naszego nagrodzonego projektu.


nagrody-04ROK SZKOLNY 2013 / 2014

WYNIKI EGZAMINU GIMNAZJALNEGO:
NAJWYŻSZE WYNIKI EGZAMINACYJNE W SZKOLE UZYSKALI:
Najwyższy ogółem wynik z egzaminów gimnazjalnych w szkole, wyniósł 92,2%. Jest to sukces uczennicy kl. 3d Zuzanny Kostery. Równie wysoki wynik (około i powyżej 90% punktacji) uzyskali: Wojciech Jabłoński (3d) i Mateusz Sawicki (3d).

Ponadto po 100% punktacji uzyskali: Joanna Wiśniewska (3d)- z języka polskiego;Zuzanna Kostera (3d)- z matematyki; Maja Malinowski(3a), Nhat Kien Huynh (3c), Thuy Linh Nguyen (3c), Marta Pelc (3c), Krystian Przychocki (3c), Katarzyna Stankiewicz (3c), Weronika Szczepaniak (3c), Zuzanna Kostera (3d), Mateusz Sawicki (3d) – z języka angielskiego (poz. podstawowy) oraz Marta Brud (3c), Krystian Przychocki (3c), Katarzyna Stankiewicz (3c), Patryk Stefańczyk (3c), Paulina Tkacz (3c) – z języka angielskiego (poz. rozszerzony).
Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na kolejnym etapie edukacyjnym!!!

KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR” Uczniowie Przybylski Krzysztof (kl.2c) oraz Jan Szyszko (kl.2c) otrzymali wyróżnienia w Konkursie Matematycznym ”KANGUR 2014”. WARSZTATY CHEMICZNE DLA ZDOLNEJ MŁODZIEŻY
Dziewięciu uczniów klas drugich naszego gimnazjum w wakacje weźmie udział w warsztatach chemicznych na UW dla zdolnej młodzieży. Przez tydzień będą zgłębiali swoją wiedzę na wydziale chemii. Zajęcia będą w formie wykładów i laboratoriów. Warsztaty są prowadzone w ramach projektu „Zostań olimpijczykiem”.
KONKURS MATEMATYCZNY „ALBUS”
W Konkursie Matematycznym „ALBUS 2014” uczuczniowie: Jan Szyszko (kl.2) zajmując 8 miejsce w rankingu ogólnopolskim oraz Jonasz Jurek (kl. 2),Patryk Stefańczyk (kl.3) zajmując 10 miejsce w rankingu ogólnopolskim uzyskali dyplom laureata ; uczniowie: Bartosz Nędzarek (kl.1), Kacper Patynowski (kl. 1), Piotr Skoniecki (kl.1), Maria Zdanowicz (kl.2), Filip Chylaszek (kl.2), Marta Brud (kl.3), Katarzyna Stankiewicz (kl.3) i Aleksandra Kurkierewicz (kl.3) uzyskali wyróżnienia.


nagrody-02ROK SZKOLNY 2012 / 2013

 


ROK SZKOLNY 2011 / 2012


nagrody-02ROK SZKOLNY 2010 / 2011



ROK SZKOLNY 2009 / 2010


ROK SZKOLNY 2008 / 2009


Sukcesy uczniówzobacz

ROK SZKOLNY 2011 / 2012

Sukcesy uczniówzobacz

ROK SZKOLNY 2010 / 2011

Sukcesy uczniówzobacz

ROK SZKOLNY 2008 / 2009

Sukcesy uczniówzobacz

ROK SZKOLNY 2007 / 2008

strona 1

strona 2

strona 3

strona 4

Pliki umieszczone na tej stronie są w formacie *.pdf i aby je uruchomić, należy posiadać zainstalowany program Adobe Acrobat Reader. Jeżeli nie posiadasz takiego oprogramowania, możesz je pobrać tutaj.

Facebook
Librus