OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE


NASZE SUKCESY

2016/2017

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW – 50 Warszawska Olimpiada Młodzieży
II miejsce wśród wszystkich gimnazjów w Warszawie.
Jesteśmy dumni. Wielkie gratulacje !!!

wom_p_recznaii_mce

TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW – Mistrzostwa Dzielnicy Ochota
Nasza reprezentacja w tenisie stołowym zrobiła nam bardzo miłą niespodziankę zdobywając srebrne medale w Mistrzostwach Dzielnicy Ochota.
Gratulacje !!!

tenis_stolowy_ii_mce

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW – Mistrzostwa Dzielnicy Ochota
Najlepsi w Mistrzostwach Dzielnicy Ochota w piłce ręcznej.
Wielkie gratulacje trzymamy kciuki za WOM !!!
14882150_1441192989243338_655623016462382696_o

PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT – Mistrzostwa Dzielnicy Ochota
Oto nasza Srebrna Drużyna – dziewczyny wywalczyły srebro w Mistrzostwach Dzielnicy Ochota w piłce ręcznej
Gratulacje !!!

precznaiimcedziewczyny

UNIHOKEJ CHŁOPCÓW – Mistrzostwa Dzielnicy Ochota
II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Ochota w unihokeju chłopców !!!

unihokej_chlopcy_iimce_dzielnica

UNIHOKEJ DZIEWCZĄT – Mistrzostwa Dzielnicy Ochota
Nasze dziewczęta zajęły wysokie 2 miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Ochota w unihokeju
Gratulujemy !!!
unihokej

BIEGI PRZEŁAJOWE – Mistrzostwa Dzielnicy Ochota
Oto nasi medaliści w biegach przełajowych.
Klaudia Giers klasy I
Magda Musiał klasy II

przelaje2


2015/2016
PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW – Mistrzostwa Dzielnicy Ochota
Drużyna młodzików Agrykoli zdobyła V-ce Mistrzostwo Polski.
W barwach drużyny grali czterej nasi uczniowie: Szymon Salamoński, Michał Ciesiński, Michał Sumiła i Kamil Marszałek. Serdecznie gratulujemy!!!
agrykola
BIEG O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY
W tegorocznym Biegu o Puchar Dyrektora najlepsze wśród dziewcząt były: Dominika Polak /kl.IIIa/, Ula Piętak /kl.IId/ i Wiktoria Wądołowska /kl.Ib/
Wśród chłopców po raz kolejny wygrał Roch Penkala /kl.IIIc/, Jakub Powierża /kl.IId/ i Michał Gierczuk /kl.Ib/
Gratulujemy!!!
biegPD1 biegPD2
BIEGI PRZEŁAJOWE – Mistrzostwa Warszawy
Marta Musiał zajęła I miejsce w Mistrzostwach Warszawy w biegach przełajowych.
BIEGI PRZEŁAJOWE -Mistrzostwa Dzielnicy Ochota

W klasach pierwszych, zdecydowanie wygrała Marta Musiał, w klasach drugich na trzecim miejscu uplasowała się Ula Piętak 

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW – Mistrzostwa Dzielnicy Ochota
Uczniowie Gimnazjum nr 16 zajęli III miejsce !
Szkołę reprezentowali: …
PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW – Mistrzostwa Dzielnicy Ochota
Uczniowie Gimnazjum nr 16 zajęli I miejsce!
Szkołę reprezentowali: …
PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW – Warszawska Olimpiada Młodzieży
Uczniowie Gimnazjum nr 16 zajęli II miejsce!
Szkołę reprezentowali: Jakub Przywara, Mateusz Czerko, Kamil Marszałek, Szymon Salamoński, Michał Sumiła, Jakub Wiesiak, Ksawery Uhruski, Roch Penkala, Michał Ciesiński, Piotr Sobótka, Bartosz Nędzarek, Jakub Powierża

LATA 2003 – 2015

ARCHIWUM STRONY

Facebook
Librus